→
wo1111

Mew - UITVERKOCHT

Cloudmachine

MewMewMew

In thuisland Denemarken is Mew mega en ook in Nederlands begint de groep steeds meer voet aan de grond te krijgen met meespelende, bedwelmende popsongs. Eerder dit jaar stond de band in het voorprogramma van Nine Inch Nails.

De heren van Mew stonden eerder dit jaar nog Nine Inch Nails bij tijdens hun laatste tour door Europa. De frontman van Nine Inch Nails is namelijk groot fan de groep, zo bleek bij internetdienst Twitter waar hij onlangs ‘Mew sound so good live it kind of pisses me off’ berichtte. De Denen wisten ook in onze Heineken Music Hall veel publiek te overtuigen.  Hoewel de postrockers net een nieuw album hebben uitgebracht, waren het in de grote bierzaal vooral oude hits die de revue passeerden.

Gelukkig komt de 14-jarige groep snel terug voor een eigen show in een veel knussere zaal. Tijdens dit eigen optreden zal er veel meer ruimte zijn om te experimenteren en krijgen we ook de klappers van 'No More Stories' voorgeschoteld. Het vijfde album van de band staat opnieuw vol met progressieve rockmuziek, zoals alleen de heren van Mew dat kunnen. Vooral live draaien de Scandinaviërs alles nog even extra aan, en zijn ze volgens velen een echte must see.

Cloudmachine is de support van vanavond. Het innemende geluid van Cloudmachine bereikt langzaam maar zeker steeds meer mensen en ontlokt warme reacties. Gloedvolle liedjes die je zomaar ineens kunnen raken. Volgens OOR Hollands veborgen trots. Met invloeden van John Lennon, David Bowie, Neil Finn, Radiohead en de moderne klassieke muziek van Arvo Pärt. De eerste twee platen werden door de vaderlandse muziekpers alom geprezen.

Op het derde album, dat net uit is en deels in Amerika is opgenomen is verder geslepen aan het geluid van Cloudmachine. Met veel aandacht voor tekst en arrangementen en de karakteristieke prettige melancholie. De band werkte in Weesp en Californië met Oz Fritz, de man die verantwoordelijk was voor het transparante geluid op o.a. drie Tom Waits platen, waaronder het Grammy winnende Mule Variations.
aanvang:
20:30 uur
open:
19:30 uur
toegang:
€ 13,00 + lidm

Lowlands gemist / mis je Lowlands?

Stars

Stars

Alle leden van Stars maken deel uit van de Canadese all-star-band Broken Social Scene. Stars maakt subtiele indiepop met afwisselende zang door lees meer
Amsterdam Fringe Festival

Amsterdam Fringe Festival

Van 2-12 september 2010 neemt de 5e editie van het Amsterdam Fringe Festival weer de straten, theaters, kelders en andere oneigenlijke plekken lees meer
Modest Mouse

Modest Mouse

Modest Mouse behoort voor veel liefhebbers tot de canon van de indierock. Het album 'Good News for People Who Love Bad News' (2004) betekende lees meer
klinch

klinch knalt het najaar in!

Le Genou de Claire

In Focus; Éric Rohmer (1920-2010)

Melkweg Cinema eert in september de Franse -dit jaar overleden- Nouvelle Vague regisseur en scenarist Éric Rohmer met 17 films van zijn hand lees meer
©Nozeman-Young(in)Serbia!

Young (in) Serbia!

Een generatie Servische jongeren (18-35 jaar) is opgegroeid tijdens de oorlogen op de Balkan. Over het algemeen is weinig bekend hoe zij in de lees meer